Získajte peniaze späť z každého nákupu!

FAQ - často kladené otázky

Koľko stojí poštovné a balné?

Výška poplatku za doručenie objednávky je v závislosti od hodnoty objednávky a zvoleného spôsobu doručenia uvedená v nákupnom košíku.

Akou formou môžem zaplatiť?

Prijímame platby na dobierku, platobnou kartou prostredníctvom služby WebPay a úhrady vopred na účet.

Zašlete mi tovar aj mimo Slovenskej republiky?

Samozrejme! Tovar Vám zašleme do Českej republiky, Maďarska, Rakúska, Nemecka a Rumunska. V dolnej časti stránky sa cez vlajky prekliknete na vybranú krajinu a pohodlne objednávate.

Ako dlho trvá dodanie?

Váš balíček je spracovaný najneskôr do 48 hodín, bežná doba dodania je teda 1-2 pracovné dni. Len čo je tovar vyexpedovaný z nášho skladu, všetko je už v rukách kuriérov.

Môžem si zásielku vyzdvihnúť osobne?

Áno, priamo v sídle firmy vo Svidníku. Zásielku je potrebné uhradiť vopred a my Vás budeme kontaktovať, len čo bude balíček pripravený.

Tovar mi nesedí. Čo teraz?

Tovar môžete vymeniť či vrátiť. Produkt (s pôvodným obalom a visačkami) a vyplneným reklamačným formulárom nám zašlete na našu adresu. Len čo balík obdržíme, budeme Vás informovať emailom.

Ako prebieha výmena/vrátenie?

Výmena je možná len v prípade, že máme tovar vo Vami požadovanej veľkosti a farbe skladom. Vybraný tovar Vám obratom odošleme.

V prípade vrátenia Vám budú finančné prostriedky vrátené na Váš účet. Pokiaľ ste platili objednávku online platobnou kartou, peniaze Vám budú vrátené rovnakým spôsobom. Celý proces spracovania a vybavenia trvá maximálne 14 dní. Pre proces vrátenia prosím vyplňte náš online vratný formulár https://www.butikovo.sk/vratenie alebo formulár, ktorý Vám bol dodaný v balíčku. 

Čo ak chcem tovar reklamovať?

Presné podmienky reklamácie nájdete priamo tu: https://www.butikovo.sk/obchodne-podmienky

Ako si vyberiem tú správnu veľkosť?

Väčšina našich výrobkov zodpovedá bežnému európskemu číslovaniu. Najistejšie je ale pozrieť si veľkostnú tabuľku, uvedenú v centimetroch, a porovnať si rozmery s oblečením, ktoré bežne nosíte. Tak si budete istá, že Vám produkt určite sadne.

Aká je to univerzálna (UNI) veľkosť?

Modely zodpovedajúce UNI veľkosti sú vyrobené z pružných a elastických materiálov, sedia preto na viac konfekčných veľkostí. Rozmery v tabuľke sú merané pri "kľudovom" stave oblečenia.

Máte viac otázok?

Kontaktujte nás cez kontaktný formulár na stránke, email alebo priamo na telefónnom čísle.

Vrátime vám peniaze za každý nákup

Zaregistrujte sa u nás a za každý nákup získate kredit do elektronickej peňaženky. Využijete ich na zľavu pri ďalšom nákupe!

Registrácia